BLB Extreme Trail Day 2017

BLB Western Horses oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 27 maja (sobota) do Komarna k/Jeleniej Góry na BLB Extreme Trail Day. Wstęp na zawody jest bezpłatny.
 

Wiosenne porządki Polish Cowboy Race

Wraz z nadejściem wiosny działacze skupieni wokół Polish Cowboy Race poinformowali o znaczących zmianach jakie zostały wprowadzone w regulaminie organizowania, rozgrywania i uczestnictwa w zawodach Polish Cowboy Race na 2017 rok.
Regulamin został całkowicie zmieniony w stosunku do obowiązującego w roku ubiegłym. Kolorem zielonym oznaczono kilka najważniejszych zmian.
 

XV Mistrzostwa Polski PLWiR- zdjęcia

Rozpoczynamy nasz mini cykl materiałów podsumowujących XV Mistrzostwa Polskiej Ligi Western i Rodeo.
 

Zawody kwalifikacyjne do XVI MP PLWiR we Wrocławiu 7.05

Polska Liga Western i Rodeo i Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice zapraszają miłośników jeździectwa w stylu western na pierwsze w sezonie 2017 zawody kwalifikacyjne do XVI Mistrzostw Polski.
 

II Mistrzostwa Polish Cowboy Race

Od 17 do 19 września na arenach sportowych Western City w Ścięgnach k. Karpacza odbyły się II Mistrzostwa Polski w Polish Cowboy Race (PCR). Równocześnie współzawodniczono w XV Mistrzostwach Polski w jeździe western. Od tego roku PCR to 5 konkursów sprawnościowo-szybkościowych rozgrywanych na schematach składających się z rozmaitych przeszkód. Są to punktowany Cowboy Race (Youth) i rozgrywane według zasady, kto zaliczy więcej przeszkód i będzie miał lepszy czas Cowboy Race (Open i Youth), Cowboy Parallel Race (klasa Open - wyścig równoległy) i Team Cowboy Race (klasa Open – wyścig drużyn dwuosobowych).