Zawody kwalifikacyjne do XVI MP PLWiR we Wrocławiu 7.05

Polska Liga Western i Rodeo i Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice zapraszają miłośników jeździectwa w stylu western na pierwsze w sezonie 2017 zawody kwalifikacyjne do XVI Mistrzostw Polski.
 

XV Mistrzostwa Polski PLWiR- zdjęcia

Rozpoczynamy nasz mini cykl materiałów podsumowujących XV Mistrzostwa Polskiej Ligi Western i Rodeo.
 

XV Mistrzostwa Polski oraz VI Akademickie Mistrzostwa Polski w jeździe western

Serdecznie zapraszamy do Western City w Ścięgnach k/Karpacza. Od 16 do 18 września 2016 na XV Mistrzostwa Polski oraz na VI Akademickie Mistrzostwa Polski w jeździe western, których organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Liga Western i Rodeo i Western City.
 

II Mistrzostwa Polish Cowboy Race

Od 17 do 19 września na arenach sportowych Western City w Ścięgnach k. Karpacza odbyły się II Mistrzostwa Polski w Polish Cowboy Race (PCR). Równocześnie współzawodniczono w XV Mistrzostwach Polski w jeździe western. Od tego roku PCR to 5 konkursów sprawnościowo-szybkościowych rozgrywanych na schematach składających się z rozmaitych przeszkód. Są to punktowany Cowboy Race (Youth) i rozgrywane według zasady, kto zaliczy więcej przeszkód i będzie miał lepszy czas Cowboy Race (Open i Youth), Cowboy Parallel Race (klasa Open - wyścig równoległy) i Team Cowboy Race (klasa Open – wyścig drużyn dwuosobowych).
 

BLB Extreme Trail Day 2016

BLB Western Horses oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 27.08 – Sobota, do Komarna k/Jeleniej Góry na III Mistrzostwa Polski w Extreme Trail.