II Polish Cowboy Race Day - 15.07.2017r.

Już po raz drugi zapraszamy na zawody do Żółkiewki koło Strzegomia. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę 15 lipca, start o 9:00.
Zaplanowano rozegranie siedmiu konkurencji, w tym cowboy race oraz trail oraz przejazdy w kategorii amator.
 

Extreme Trail Raczkowa 2017

Extreme Horse Riders i Fundacja FOPIT GOBI oraz PLWiR zapraszają serdecznie na IV Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Extreme Trail’u.
 

Wiosenne porządki Polish Cowboy Race

Wraz z nadejściem wiosny działacze skupieni wokół Polish Cowboy Race poinformowali o znaczących zmianach jakie zostały wprowadzone w regulaminie organizowania, rozgrywania i uczestnictwa w zawodach Polish Cowboy Race na 2017 rok.
Regulamin został całkowicie zmieniony w stosunku do obowiązującego w roku ubiegłym. Kolorem zielonym oznaczono kilka najważniejszych zmian.
 

BLB Extreme Trail Day 2017

BLB Western Horses oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 27 maja (sobota) do Komarna k/Jeleniej Góry na BLB Extreme Trail Day. Wstęp na zawody jest bezpłatny.
 

Zawody kwalifikacyjne do XVI MP PLWiR we Wrocławiu 7.05

Polska Liga Western i Rodeo i Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice zapraszają miłośników jeździectwa w stylu western na pierwsze w sezonie 2017 zawody kwalifikacyjne do XVI Mistrzostw Polski.