kontaktO nas

Portal WWR to największe miejsce spotkań miłośników jazdy konnej w stylu western w Polsce. Już od ponad 15 lat razem z naszymi użytkownikami budujemy społeczność, którą łączy wspólna pasja i zaangażowanie w rozwój western ridingu w Polsce i Europie.
Jednak WWR to nie tylko źródło informacji o wydarzeniach ze świata jeździeckiego, ale także bogata baza wiedzy z zakresu szkolenia koni i jeźdźców, sprzętu, jak i szeroko pojętego lifestylu westernowego, zarówno w formie artykułów jak i licznych porad udzielanych na naszym forum.
Portal WWR stał się także organizatorem lub współautorem wielu przedsięwzięć stanowiących źródło promocji western ridingu w Polsce, takich jak np. WWRSHOP, WWR CUP, Szkolenia WWR, WWR Video, czy WWR Trail ride. Portal WWR od początków swojego istnienia jest także patronem medialnym najważniejszych imprez western ridingowych w Polsce, w tym zawodów PLWiR, MEC, PLQHA, NRHA, Adrenalina Cup.
Dążąc do realizacji naszego hasła przewodniego „od jeźdźców dla jeźdźców” zapraszamy do współpracy na różnych płaszczyznach!

Redakcja WWR


Wszelkie pytania i materiały dotyczące artykułów, reklamy na portalu, akcji marketingowych, sponsoringu medialnego, relacji wideo z imprez jeździeckich lub innych prosimy kierować na adres e-mail: kontakt [na] wwr.com.pl .