You Can Slide: niedziela dla Alicji Kuli i Rafała Dolaty

Niedziela w Roleski Ranch przyniosła kolejną dawkę sportowych wrażeń, których dostarczyli nie tylko reinerzy, ale i zawodnicy startujący w pozostałych konkurencjach technicznych.

Dobrą passę utrzymała między innymi Alicja Kula prowadząca Dual Dun Il - sześcioletniego wałach AQH należącego do Janusza Wantucha.
Po wielu udanych startach w piątek i sobotę, także w niedzielę stawała na podium, tryumfując  w All Breed Showmanship At Halter Open Champion  oraz AQHA Western Pleasure Open i All Breed Western  Pleasure Open.
Zawodniczka zdeklasowała też rywali w AQHA Trail Amateur / All Breed Trail Amateur, otrzymując 71 punktów.

Wśród reinerów ponownie bezkonkurencyjny okazał się Rafał Dolata dosiadający klacz Twisters Hot N Spicy Janusza Miłka.
Reprezentant Janiowego Wzgórza w najliczniej obsadzonym i zarazem najważniejszym konkursie reinigowym tego dnia - NRHA Open -  otrzymał 73,5 punktu, co jednocześnie pozwoliło mu i na pierwszą lokatę w klasie AQHA Sernior Reining Open.

O pół punktu niżej oceniony został natomiast Adrian Motyka z Smoke N Misty Andrzeja Cioka. Wynik ten skutkował drugą pozycją w klasie NRHA Open i AQHA Reining Senior Open (ex aequo z Manuelem Cortesi na Nu Circles Of Hearts), ale i pierwszą pozycję w All Breed Reining Senior Open.

Pełne wyniki w załączniku, a my zachęcamy do obejrzenia relacji z konkurencji AQHA Western Pleasure Open.


Zobacz również: You Can Slide: 74 punkty Karola Bryły w Non Pro!