Newsy

You Can Slide: 74 punkty Karola Bryły w Non Pro!

Emocje, duża frekwencja (74 pary jeździec/koń)  i wysokie noty – tak wyglądały ostatnie dwa dni You Can Slide w Roleski Ranch.
A my tuż przed rozpoczęciem zmagań dnia trzeciego, krótko podsumowujemy to, co wydarzyło się w Starych Żukowicach.
     
Nie zawiedli oczywiście faworyci. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stanął Rafał Dolata z SNS Custom Made, otrzymując 71,5 punktu w AQHA Junior Reining Open i NRHA SBH.  Adrian Motyka i Łukasz Czechowicz tryumfowali natomiast w Reining Jackpot – 143 punkty Motyki z Smoke N Misty Andrzeja Cioka oraz w NRHA Novice Horse Level 2 i NRHA Interemediate Open – tym razem Łukasz Czechowicz dosiadający Tejano Revolution – kolejno 72 punkty i 73 punkty!

Laur zwycięzcy wywalczył też nieobecny podczas pierwszej odsłony GoWest w kwietniu Bogdan Czarnik. I to podwójnie, ponieważ na 72 punkty w Limited Open oceniony został przejazd z Guns At Nite i Final Smoking Gun. Tą samą notę uzyskał też Karol Bryła z A Diamond Enterprise.
Do reienera z Biłgoraja należy też najwyższy wynik dwóch minionych dni You can Slide, ponieważ przejazd Bryły w NRHA Non Pro (i All Breed Amateur Class in Class) oceniony został 74 punkty, co tym samym potwierdziło doskonałą formę tej pary w sezonie 2015!

O udanym weekendzie może również mówić Alicja Kula prezentująca Dual Dun Il. Zawodniczka już w piątek zakończyła zmagania z trofeum w AQHA Western Pleasure Amateur, All Breed Western Pleasure Amateur, ale i  AQHA Western Horsemanship Amateur oraz All Breed Western Horsemanship Amateur.  W sobotę natomiast dołożyła do kolekcji zwycięstwo w All Breed Western Horsemanship Open.

A młodzież? Pozytywnie wyróżnił się Viktor van Wijngaarden dosiadający Jac Dun Jac. Młody jeździec pokonał rywali w AQHA Reining Youth i All Breed Reining Youth, otrzymawszy  69 punktów w systemie class in class, co stanowiło zarazem najwyższy rezultat młodzieżowy.