Nadchodzi You Can Slide w Roleski Ranch

Kolejna odsłona GoWest przed nami, a wraz z nią zawody You Can Slide I w Roleski Ranch oraz kontynuacja spotkań szkoleniowych - tym razem z czołowymi polskimi reinerami.

Niespełna miesiąc po rzeszowskim Spin&Win Show zawodnicy głodni sportowych emocji oraz wygranych pieniężnych i punktów w rankingach NRHA i AQHA (w tym w Reiningowym Pucharze Polski oraz PLQHA All Around Rider), będą mogli zmierzyć się na arenie Katarzyny Roleskiej w Starych Żukowicach.

 

Także i tym razem w ofercie zawodów organizowanych przy współpracy z Polish Quarter Horse Association znalazły się reinigowe klasy NRHA, konkurencje AQHA, ale i  kategorie All Breed, dostępne dla wszystkich jeźdźców i koni - sędziowane przez zagranicznego sędziego.
Ponownie też odbędą się konsultacje szkoleniowe - bezpłatne dla członków PLQHA - tym razem, z zakresu problematyki pracy z koniem sportowym.
Wśród prowadzących znaleźli się reprezentanci Polski w Reiningu: Rafał Dolata, Bogdan Czarnik oraz utalentowani młodzi reinerzy z Roleski Ranch - Adrian Motyka i Łukasz Czechowicz. Stąd też spotkanie to będzie stanowić nie lada gratkę dla wszystkich zawodników pragnących poszerzyć swoją wiedzę hippiczną.

Zachęcając do uczestnictwa, w załączeniu publikujemy wstępny program zawodów, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Przeczytaj też o GoWest 2015 oraz możliwościach startu w klasach All Breed!