Spin & Win Show - sezon rozpoczęty!

73 punkty i dzięki klasyfikacji „class in class”, zwycięstwo w NRHA Open, AQHA Reining Senior Open i All Breed Open - to wynik niedzielnego występu Rafała Dolaty z Wimpys Little Hotrod w Janiowym Wzgórzu. Tym samym reprezentant Polski w Reiningu z  zeszłorocznego WEG, zakończył Spin & Win Show z dziewięcioma tytułami mistrzowskimi! Doskonały wynik niewymagający dodatkowego komentarza…

Niedziela w Rzeszowie to także zaskakująco wysoka frekwencja w AQHA i All Breed Western Pleasure Open, gdyż na arenie o trofea rywalizowało aż 12 par jeździec-koń.
W rywalizacji pod auspicjami AQHA najlepszy okazał się Michał Pałka prowadzący SNS Custom Made, natomiast w klasie dla pozostałych ras koni tryumfowała Dominika Piech,  prezentująca Appaloosa TT Holly Mighty Join.

Emocji dostarczyło też NRHA Intermediate Open, w którym starło się piętnaście koni. Wśród startujących bezkonkurencyjny okazał się Andrzej Ciok z Frozen Slide, oceniony na 71,5 punktu, co dało 2,5 oczka przewagi nad Paulą Siekańską dosiadającą Sugar Smar Player.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi wynikami z niedzieli 26 kwietnia oraz do wyników z poprzednich dni.

Warto nadmienić, że kwietniowe Spin&Win Show było pierwszą odsłoną inicjatywy GoWest, w ramach której uczestnicy mogą nie tylko rywalizować na arenie, ale i szkolić się podczas seminariów organizowanych przez polską filię AQHA i jej partnerów.

Kolejne zawody już w przyszłym miesiącu w Roleski Ranch!

foto: Paulina Mosińska