× Nie samym sportem człowiek żyje - poznajmy się bliżej!

Topic-icon Autopromocja lub...jej brak

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #889 przez damarina
damarina odpowiedział w temacie: Autopromocja lub...jej brak
"trzeba robić imprezy towarzyskie...." - trzeba, trzeba i jeszcze raz trzeba!!!. Można odmieniać przez przypadki.
Jakie tego efekty?

O tym że "trzeba" takie imprezy robic, słychać od 10 lat. I co?

Magda, ktoś to musi zrobic i dla kogoś. Krasnoludki tego nie zrobią
Czy robisz imprezy towarzyskie w swojej stajni? Nawet takie za przysłowiową "stodołą"?

Daniel - postawiłeś bardzo dobre pytania.
Ale chyba generalnie za późno... Wisły kijem nie zawrócisz. A zaczynać "od nowa" coś co wygasa (i nie mówię to o sporcie westernowym, bo ten kwitnie i ma się dobrze) - bez sensu.
To do Twojego poprzedniego posta...

Co do ogłoszeń od organizatorów imprez i braku informacji na WWR - zapytaj ich wprost (via Internet, telefon itp) dlaczego nie publikują na WWR, a przecież mają takie wspaniałe narzędzie szerokiego dotarcia do potencjalnych uczestnikow jakim jest ten portal. Ciekawe co Ci odpowiedzą....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu - 4 lata 1 miesiąc temu #890 przez Magda Pawłowicz
Magda Pawłowicz odpowiedział w temacie: Autopromocja lub...jej brak
robię
tu są relacje z festynu jaki zorganizowaliśmy, jedną z rozegranych konkurencji był trail, wygrała go zresztą dziewczyna jeżdżąca u nas klasycznie!
www.facebook.com/srj.galopujznami

My zresztą robiliśmy już wielokotnie różne imprezki i klasyczne i west. tyle że na ogół na bardzo małą skalę:-)

Teraz myślę o takich zawodach "dwa światy" spotkanie klasyki i western
np część przeszkód trailowych i część skokowych, jadą wszyscy to samo.
I jeszcze mamy jeden pomysł: na LARP westernowy:-) ale to na razie ciiiiii:-)
Ostatnio zmieniany: 4 lata 1 miesiąc temu przez Magda Pawłowicz.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #891 przez tatik
tatik odpowiedział w temacie: Autopromocja lub...jej brak
Sheriff!
Może trzeba zacząć od swojego podwórka...
Kliknałem w zakladkę START..i ..udałem przed sobą samym .że nic a nic nie wiem..o wescie..dla mnie to kowboje w westernach..wiesz, indianie..itd..
A tu..na portalu westowym mam "miliony"..słów ..patterny, ..reinerzy...NRHA itd...dla abnegatów ..NIC!..kompletnie...do tego gdy wejdę na forum..nic a nic nie rozumiem..z tego co tam się mówi....za to widzę zamknięta HERMETYCZNĄ społeczność..która sie spiera kłuci lub wymienia opinie w języku kompletnie mi obcym..
POSTULUJĘ..
-stworzyć kącik absolutnego początkującego ..
-może wprowadzić słowniczek trudnych wyrażeń..
.-kącik."zapytaj experta"
-kącik mody westowej..ale dla amatorów.nie dla "zawodowców"...
sam nie wiem co jeszcze..ale wszystko przeznaczone dla absolutnych abnegatów!!
Ze studiów pamiętam.ze zasada piramidy..to jedyna droga do rozwoju dyscypliny,..trzeba "przytulić"..tych ..co się nie znają..by z wielu z nich powstał jeden.zawodnik..
Pozdrawiam
Tatik
COM_KUNENA_THANKYOU: Daniel Jastrzębowski

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #892 przez Magda Pawłowicz
Magda Pawłowicz odpowiedział w temacie: Autopromocja lub...jej brak
tatik żeby cokolwiek z tego co piszesz miało sens to forum musi być ŻYWE, muszą na nim jacyś ludzie pisać...nie tylko w kontrowersyjnych tematach...

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #893 przez Arek
Arek odpowiedział w temacie: Autopromocja lub...jej brak
Nie specjalnie często już tu zaglądam, ale temat autopromocji czy promocji jako takiej bardzo mnie zainteresował.
Zastanawia mnie skąd o braku zainteresowania westem czerpią wiedzę malkontenci. W ośrodku, w którym stacjonuję jest średnio wyrabianych 300 godzin rekreacyjnych miesięcznie. Nie wydaje mi się by zbyt wiele ośrodków klasycznych mogło się pochwalić takim wynikiem. Nie mamy szczególnych problemów ze sprzedażą koni, na zawody przyjeżdża sporo ludzi, organizujemy kliniki i szkolenia. Generalnie jesteśmy zadowoleni :)
Być może dlatego, że zdaliśmy sobie sprawę z tego, że jeździectwo nie jest i nie będzie sportem masowym. Odnoszę wrażenie, że forumowicze, w większości, zadowoleni nie będą nigdy.
Dlaczego ludzie przestali zaglądać na WWR? Świat się nieco zmienił od czasów, gdy na tym forum przestrzegano mnie przed cytowaniem i zamieszczaniem linków do anglojęzycznych materiałów. Ludzie dają sobie radę z tłumaczeniami stron obcojęzycznych. Polscy jeźdźcy i polskie konie mamy na arenach od Oklahomy(gdzie trwa World Show) po Manerbio (gdzie właśnie toczy się włoskie Futurity).
Dostęp do mediów (nie tylko tych społecznościowych), dzięki rozwojowi internetu jest taki, że wszystkie newsy, do bezpośrednio zainteresowanych, docierają z prędkością błyskawicy. Mam pełną świadomość jakie są koszta prowadzenia portalu, który jest w 100% up to date i choćby dlatego nie podjął bym się prowadzenia takiegoż.
Wspomniana przez Daniela autopromocja w naszym środowisku pachnie samochwalstwem i tego nic nie zmieni. Narodowa przypadłość.
Dwa lata temu, gdy miałem okazję pracować przy organizacji MEC i wspomagać organizację MP spróbowaliśmy promocji na szeroką skalę. Wrocław został dosłownie zalepiony plakatami, informacje o imprezie trafiły do prasy, radia i tv. Efekt faktycznie był taki, że na partynickiej hali było pełno. Wtedy z jednym z moich znajomych zastanawialiśmy się czy to będzie miało przełożenie na zainteresowanie westem. Mój przyjaciel, manager sporej agencji koncertowej, stwierdził wtedy: czy pełny cyrk ma przełożenie na wzrost ilości trenerów niedźwiedzi? :)
Dla mnie sprawa jest prosta, miast narodowych akcji, rozdzierania szat, postponowania osiągnięć innych niech każdy robi swoje w swoim ośrodku, środowisku, na swoim podwórku a west i ten rekreacyjny i sportowy sobie poradzi.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu - 4 lata 1 miesiąc temu #894 przez damarina
damarina odpowiedział w temacie: Autopromocja lub...jej brak
[/quote].... Mój przyjaciel, manager sporej agencji koncertowej, stwierdził wtedy: czy pełny cyrk ma przełożenie na wzrost ilości trenerów niedźwiedzi? :)
Dla mnie sprawa jest prosta, miast narodowych akcji, rozdzierania szat, postponowania osiągnięć innych niech każdy robi swoje w swoim ośrodku, środowisku, na swoim podwórku a west i ten rekreacyjny i sportowy sobie poradzi.[/quote]

Doskonale przez AM ujęte.
Niech każdy robi swoje!
Ostatnio zmieniany: 4 lata 1 miesiąc temu przez damarina.

Czas generowania strony: 0.392 s.