× Nie samym sportem człowiek żyje - poznajmy się bliżej!

Topic-icon Koniarski Inżynier ;] --- Pomocy !!

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #433 przez Patrycja
Patrycja stworzył temat: Koniarski Inżynier ;] --- Pomocy !!
Siemka ! Mam ogromną prośbę do forumowiczy (zresztą nie pierwszy raz hehe i zapewne nie ostatni ;) ). Moja przyjaciółka pisze projekt inżynierski na Zootechnikę. Jej temat to projekt ścieżki huculskiej ja jej troszkę w tej pracy pomagam :) .. Prosze was ślicznie abyście podali mi jakąś odpowiednią literaturę , ( ksiazki, artykuły z gazet , strony internetowe, osoby które sie na tym znają )

* konie rasy huculskiej
* Budowa, konstrukcje, architektura stajni i wybiegów , boksów itp ..
* ścieżki huculskie

I wszystkie inne pozycje ksiażkowe które waszym zdaniem nadadzą się do wyżej wymienionego projektu .. PODKLREŚLAM !! Ma to być projekt a nie praca badawcza :)

Pisże do was bo bardzo pomogliście mi przy mojej pracy licencjackiej ( w szczególnosci pan J. Grobelny z którego ksiazki korzystałam + artykuły z gazet) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #434 przez Bambi
Bambi odpowiedział w temacie: Odp: Koniarski Inżynier ;] --- Pomocy !!
hmm ja pracuje w hodowli huculow i zapewniam Cie ze sa bardzo malo westowe :) ale wydaje mi sie ze na re-volcie masz wątek huculowy gdzie milosnicy tej rasy napewno Ci pomogą

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #435 przez Jacek Grobelny
Jacek Grobelny odpowiedział w temacie: Odp: Koniarski Inżynier ;] --- Pomocy !!
Witam
Polecam ciekawe refleksje "Hawłowice biorą wszystko" Koń Polski nr 11/2010 oraz "System TTouch" Koński Targ 5/2008. Myślę, że artykułów pomocnych w napisaniu projektu jest zdecydowanie więcej. Nie przypominam ich sobie, ale wnikliwy poszukiwacz na pewno je znajdzie.
Pozdrawiam świątecznie
Jacek Grobelny
COM_KUNENA_THANKYOU: Patrycja

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #437 przez Patrycja
Patrycja odpowiedział w temacie: Odp: Koniarski Inżynier ;] --- Pomocy !!
Super ! Dziękuję ! Mój znajomy kolekcjonuje większość gazet jeździeckich napewno wiec znajde owe artykuły !:D Wiszę panu przysługę panie Jacku !:)

Czas generowania strony: 0.136 s.