× Witamy na forum WWR

Tutaj zawsze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Topic-icon Pytania do Zarządu Ligi XIII MP PLWiR 2014

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu - 3 lata 3 miesiąc temu #1036 przez Artur Jastrzębowski
Artur Jastrzębowski stworzył temat: Pytania do Zarządu Ligi XIII MP PLWiR 2014
Witam Serdecznie,
Zapraszamy do zgłaszania pytań, na jakie chcielibyście usłyszeć odpowiedź podczas wywiadu z przedstawicielem Ligi.
Rozmowa zostanie przeprowadzona podczas XIII MP PLWiR we Wrocławiu.
Pozdrawiam,
Artur
Ostatnio zmieniany: 3 lata 3 miesiąc temu przez Artur Jastrzębowski.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu #1037 przez Artur Jastrzębowski
Artur Jastrzębowski odpowiedział w temacie: Pytania do Zarządu Ligi XIII MP PLWiR 2014
Otrzymaliśmy już pierwsze pytania użytkowników. Zachęcamy do zadania kolejnych!
Czy PLWiR ma środki na organizację MP PLWiR we Wrocławiu? Jaki jest budżet zawodów?
Kiedy ostatecznie Zarządowi Ligi stał sie znany fakt braku środków na MEC - dofinansowanie wyjazdu?
Czy Zarząd Ligi uznaje za wystarczające umieszczanie informacji na stronie Ligi, czy nie lepiej byłoby stworzyć mailing?
Kto jest polskim sędzią na MECu?
Dlaczego przy tak ważnej imprezie zawodnicy nie otrzymali wcześniej informacji o braku funduszy na wyjazd kadry na MEC?
Dlaczego na MP w reiningu w Rzeszowie nie było flots Ligi?
Dlaczego nie było lekarza w trakcie zawodów w Rzeszowie w części ligowej?
Dlaczego Zarząd Ligi w ramach ograniczania kosztów nie chciał zgodzić sie na sędziego NRHA/AQHA, żeby sędziował też zawody ligowe w zamian za partycypacje w kosztach wynajęcia tego sędziego?
Dlaczego rankingi powstają dopiero na koniec sezonu?
Czy Liga przewiduje system weryfikacji członkostwa przez showmanagerów poszczególnych zawodów?
Jaki jest system finansowania działalności Ligi? Ile środków pochodzi z dotacji samorządowych?
Czy rozbicie MP na dwa ośrodki nie zdezintegruje środowiska?
Dlaczego nikt nie zaktualizował składu Zarządu w KRS?
Dlaczego do sądu nie złożono sprawozdań finansowych stowarzyszenia za poprzednie lata?
Czemu Liga nie aplikuje o status organizacji pożytku publicznego?
Czy przewidziana jest jakaś impreza integracyjna np. w Jack's City po zakończeniu sezonu?
Mając bazę danych byłych członków Ligi, czy ktoś podjął działania próbując z powrotem ich przyciągnąć?
Ilu było członków Ligi płacących składki w 2010, 2011, 2012, 2013 i 2014 r.?
Ilu zawodników w sumie startowało w zawodach ligowych w tych latach?

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu - 3 lata 3 miesiąc temu #1038 przez Edyta
Edyta odpowiedział w temacie: Pytania do Zarządu Ligi XIII MP PLWiR 2014
Nie mam pytan do zarzadu ale prosze Panie Arturze jakos przesłac moja informacje do tych pytajacych- bede bardzo zobowiazana bo nawet nie maja cy6wilnej odwagi zadac pytania na forum, chyba ze to Pan pyta :)

Tu jest odpowiedz na jedno z pytan: wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/785029.html nie słyszałam by Liga prowadziła działalność gospodarczą dlatego uważam, że to jej dotyczy
A flots na nastepny raz kupie pytajacemu sama bo juz mi rece opadly
Czyzby Liga jakiemus wielkiemu reiningowcowi podpadła? To gdzie do diabła byliście w ubiegłym roku bo twiekszosc pytan starego zarzadu właściwie dotycza. Jak w tamtym roku dzieki probie odzyskania członkow, ktorzy przestali jezdzic w Lidze zmieniono uchwale dla dzieci dot paternow w reiningu to wszyscy GDZIES TO MIELISCIE a dzieci to wasza przyszlosc a nie oburzeni oldboye robiacy sie na playboy.
Dlaczego nikt mnie wtedy nie poparł? Nie pomogł? Teraz sie ciskacie a co mozna zrobic przez 5 miesiecy jak nalecialosci sa od lat????? Ile tych dzieci a nawet juz i doroslych jezdzacych reining w Lidze przybylo dzieki mozliwosci jezdzenia class in class w AQHA?

DLACZEGO ROBICIE TO SAMO CO W RZADZIE? jedni narobili syfu a nowi musza wypic to piwo!!
Nie pamietam by kiedykolwiek zarzad byl w tak trudnej sytuacji jak w tym roku kiedy na podloze gdzie mialy byc organizowane zawody zostaly wysypane pieluchy. O jakim srodowisku podzielonym mowicie jak osoby jezdzace reining w Lidze mozna na palcach policzyc? Pamietajcie ze nigdy nie ma jedynie slusznych decyzji i zawsze ktos moze popelnic pomylke czegos niedopatrzec wazne by chcialo mu sie cos robic i uczyl sie na bledach.
Ostatnio zmieniany: 3 lata 3 miesiąc temu przez Edyta.
COM_KUNENA_THANKYOU: EMarciniak

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu #1039 przez Artur Jastrzębowski
Artur Jastrzębowski odpowiedział w temacie: Pytania do Zarządu Ligi XIII MP PLWiR 2014
Witam,
Nie, pytanie nie są moje.
Nasze (redakcyjne) pytania są jeszcze opracowywane.
A tak poza tym, to moim zdaniem można się cieszyć, gdy padają nawet tak trudne pytania. Jestem przekonany, że w sobotę 20 września uda się uzyskać wyczerpujące odpowiedzi, co rozjaśni sytuację i pozwoli na pełne zrozumienie obu stron.
Pozdrawiam i zachęcam do zadawania kolejnych pytań!
Artur

Więcej
3 lata 3 miesiąc temu - 3 lata 3 miesiąc temu #1040 przez Edyta
Edyta odpowiedział w temacie: Pytania do Zarządu Ligi XIII MP PLWiR 2014
Ja nie mam na mysli tych trudnych pytan i merytorycznie ciekawych tylko te czepliwe przez ktore przemawia rozgoryczenie i nasza Polska mentalnosc, ktora kaze nam krytykowac a samemu nic nie robic. Pan publikuje potem wywiady wiec chyba jednak niektore pytania powinny nie widziec swiatla dziennego bo ja sie zaczynam wstydzic ze chodze w kapeluszu!!!

Oczywiscie wszystkie pytania mozna zadac tylko w odpowiednim czasie i miejscu!
Ostatnio zmieniany: 3 lata 3 miesiąc temu przez Edyta.
COM_KUNENA_THANKYOU: EMarciniak

Czas generowania strony: 0.139 s.