× Witamy na forum WWR

Tutaj zawsze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Topic-icon Liga rządzi Liga radzi Liga nigdy Cię nie zdradzi

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu - 3 lata 5 miesiąc temu #1010 przez Magdalena
Magdalena stworzył temat: Liga rządzi Liga radzi Liga nigdy Cię nie zdradzi
od dawna nurtuje mnie jedno pytanie, jako że płacimy składki członkowskie (coraz wyższe) powinny, jak obiecuje strona internetowa ligi, przysługiwać nam pewne przywileje CYTUJĘ: "Członkowie PLWiR mają prawo do czynnego i biernego prawa wyborczego do władz Stowarzyszenia, są uprawnieni do startu w zawodach PLWiR z obiniżoną opłatą startową, mają zapewnione pierwszeństwo uczestnictwa w szkoleniach sędziowskich, westernowych, rodeo i natural horsemanship, rabaty w sklepach jeździeckich (patrz dział Sponsorzy) oraz zniżki na kursy i imprezy hippiczne."
czy ktokolwiek się kiedyś z tym spotkał? bo ja nie miałam przyjemności.
dodoatkowo wpisowe i strtowe rosną, nagrody są żadne a zawodów coraz mniej.
Ostatnio zmieniany: 3 lata 5 miesiąc temu przez Magdalena.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #1013 przez Artur Jastrzębowski
Artur Jastrzębowski odpowiedział w temacie: Liga rządzi Liga radzi Liga nigdy Cię nie zdradzi
Witam,
Może taki mały off topic ale przejrzałem listę zawodów i nie jest tak źle, naliczyłem 18 zawodów w Polsce.
Dziwią mnie tylko dwie rzeczy:
1. Zawody odbywają się tylko w środkowej i południowej Polsce- na północy nikt już nie jeździ?
2. Stajnie nie organizują lub nie zgłaszają swoich małych stajennych zawodów, a szkoda bo to fajny przedsionek do bardziej profesjonalnego sportu.
I jeszcze jedno pytanie. Dlaczego reining został wyłączony z mistrzostw we Wrocławiu?
Pozdrawiam!
Artur

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #1016 przez Dominika
Dominika odpowiedział w temacie: Liga rządzi Liga radzi Liga nigdy Cię nie zdradzi
Odpowiedź na ostatnie pytanie jest dość prosta: na Partynicach nie było, nie ma i pewnie nie będzie warunków do rozgrywania reiningu więc nikt nie przywiózłby tam koni ryzykując pozrywaniem ich. Liga chyba słusznie zdecydowała, że lepiej zrobić reining gdzieś indziej i mieć zawodników niż uprzeć się na Wrocław i nie rozegrać Mistrzostw w tej konkurencji ;)
COM_KUNENA_THANKYOU: Borys

Czas generowania strony: 0.129 s.