× Witamy na forum WWR

Tutaj zawsze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Topic-icon filmy i zdjęcia z zawodów

Więcej
3 lata 8 minut temu #1051 przez Edyta
Edyta odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
No cóż, pewnie kilka osob znielubi Pania za taka wypowiedz i watpie zeby ktos poparl. Jestem jak najbardziej za żeby te sprawy wyjasnic bo sa na tyle wazne ze musza byc dopracowane. Poniewaz nie naleze do Ligi i nie mam prawa do głosowania jestem gotowa dla dobra mojego dziecka chcacego jezdzic w Lidze zapisac sie by to prawo uzyskac. Mysle ze obecnie jest z kim w zarzadzie rozmawiac i wiele spraw da sie zmienic lub naprawic. Zacznijmy od wniosku na Walnym by sredziowal jeden sedzia- ograniczymy koszty i ilosc mylacych sie osob, potem wniosek by sedzia argumentowal punkty zaraz po przejezdzie bo potem nie pamieta, wydłuzy to czas ale bedzie wiadomo nad czym zawodnik ma popracowac. Skoro PLQHA może czerpac z pomyslow Ligowych to czemu nie wziac od nich rozwiazan ktore sie sprawdzaja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #1052 przez Magda Pawłowicz
Magda Pawłowicz odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
no taki jest sens tego, że w ogóle ten temat poruszyłam publicznie, że uważam, że trzeba to wyjaśnić...
Pomysł z jednym sędzią jak dla mnie kontrowersyjny...chociaż gdyby to był dobry sędzia zagraniczny to może? Choćby Czech? Ale jednak ktoś z zewnątrz?

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #1053 przez Edyta
Edyta odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
Nie ma ludzi nieomylnych. Ci zagraniczni sedziowie to tez tylko ludzie. Po naszych tegorocznych doświadczeniach musze z cala odpowiedzialnoscia stwierdzic ze wbrew pozorom sedziowie Ligowi wcale nie sa tacy zli. Co prawda z Czeskim sedzia sie nie spotkalismy tylko niemieckim szwedzkim i bodajze wloskim i coz sie okazalo? na jednych zawodach ostrogi byly ok dla drugiego sedziego te same ostrogi nie do przyjecia, podobnie z wedzidlem i jechaniem na jedna reke w danej konkurencji czy na dwie co do punktacji to juz sobie analize wogole darowalam bo zasada panuje wszedzie jedna: SĘDZIA MA ZAWSZE RACJE! nawet jak przepisy mowia inaczej to nikt z tym nie dyskutuje.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #1054 przez Magda Pawłowicz
Magda Pawłowicz odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
no ja na ogół też nie dyskutuję ale tym razem po prostu i zwyczajnie NIE ROZUMIEM! A jednak przydało by się wiedzieć o co chodzi bo tak to tak naprawdę nie wiadomo jak jechać. To jaki jest sens startować?

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #1055 przez EMarciniak
EMarciniak odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
Ja zawsze po swoich przejazdach podchodziłam do naszych sędziów i rozmawiałam o ocenach. Przed przejazdami też często podchodziłam, żeby spytać jak najlepiej pojechać dany schemat, żeby się podobał.

ZAWSZE uzyskiwałam odpowiedź, wystarczy trochę chęci :) Na zawodach AQHA sędzia faktycznie często sam omawia przejazdy po nich, ale w EZ Ranch dotyczylo to głównie juniorów. Mało tego, po Horsemanship Damian Wroczyński bardzo często podchodził do nas i mówił- nie rozmawiajcie, bo za granicą już by Was ucięli za to, źle trzymaliście ręce itp itd.
Może parę rzeczy da się zmienić, wystarczy przegadać je na walnym. Ale jako zawodnik bardzo lubię nasz system sędziowania, zawsze wiem co i dlaczego i nie zdarzyło mi się, żebym się nie zgadzała z pkt. Ale to moja opinia.

Jeden sędzia jest dla mnie beznadziejnym rozwiązaniem. Nigdzie na poważnych zawodach nie jest to praktykowane. W PLQHA jest jeden sędzia, bo więcej byłoby już za drogo, a nie dlatego, bo to super pomysł.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #1056 przez Madzia&Czarek
Madzia&Czarek odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
Pocieszymy was - podczas ostatnich Mistrzostw Anglii (WES National Show) też był jeden sędzia i kontrowersje były identyczne. Na początku listopada odbędzie się tutaj walne i zapewne zawodnicy odniosą się do tego, bo na razie też gadają jedynie między sobą.

Co do braku ożywienia na forum to również nad tym ubolewamy gdyż zawsze niecierpliwie czekamy na jakiekolwiek relacje i osobiste opinie polskich zawodników gdyż jak na razie nie mamy szans na oglądanie zawodów w Polsce na żywo. Jedyne co slyszymy to w sumie plotki...

Jest nas dwoje, pracujemy w Anglii, układamy konie i szkolimy ludzi w stylu western.
Od lipca 2014 urzędujemy w Trotton, w samym sercu parku narodowego u Mistrza Anglii w Reiningu mltraining.co.uk/
Właścicielem stajni jest Bob Mayhew.

Czas generowania strony: 0.159 s.