× Witamy na forum WWR

Tutaj zawsze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Topic-icon filmy i zdjęcia z zawodów

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #773 przez agata
agata odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
„Przejazd nr 2? To jakaś porażka dla zwykłego obserwatora, koniarza itp. Jak można jeździć z takimi rękami? Jeśli gość tak jeździ na zawodach to wolę nie wiedzieć jak wyglądają metody treningowe....antyreklama całego westu na maksa. I tak pogłębia się stereotyp wielkich ostróg i przebierańców”

oglala – nie wiem jak długo w temacie westu funkcjonujesz ale chciałabym uzmysłowić Ci iż ten jeździec na tym koniu TYLKO na tegorocznych Mistrzostwach Polski zdobył tytuł mistrza polski w trail amator, w-ce mistrza trail open, mistrza polski w western pleasure amator…

Proponuje obejrzeć inne przejazdy i posiedzieć na zawodach zanim zaczniesz kogokolwiek oceniać, bo stanowisz antyreklamę sama dla siebie…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #774 przez Magda Pawłowicz
Magda Pawłowicz odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
Myśmy już doszli o co chodzi!
Chodzi o film z zawodów z Karpacza a nie o film z Mistrzostw! I tam jest faktycznie nieładne zachowanie Leszka, bo koń zrobił błąd i został w sposób zbyt widoczny ukarany, wg mnie tez to zachowanie było zbyt agresywne i nie powinno mieć miejsca na zawodach.

gratuluje oglala jasności wypowiedzi! Zwróc prosze uwagę KIEDY był zamieszczony pierwszy film. Skutecznie wprowadziłeś w błąd Agatę, mysmy się domyslili ale tylko dlatego że Asia nie jest "gościem" Cięzko się nie dopatrzyć po niej że NIE JEST facetem :blink:

Nie można chyba oczekiwać że wszystkie przejazdy będa zawsze idealne, prawda? W każdej dyscyplinie sportu (nie tylko w jeźdzeictwie) bywają słabsi zawodnicy a najlepszym się zdarzają złe dni....

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #776 przez agata
agata odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
Magda, nie zrozumiałaś mnie. dokładnie przejazdu Leszka i Pepe dotyczyła moja wypowiedź. słowo "tylko" odnosiło się do do przejazdów tegorocznych. W poprzednich latach triumfował przecież także na Zippo.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #777 przez Edyta
Edyta odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
Agata sory ale dlaczego dajesz sie wkręcać? Oglala nie napisał w zbyt ładnej formie swojego zdania ale miał prawo je wyrazić, mi również się ten przejazd nie podoba ale skakanie sobie do gardeł zniechęca ludzi do wypowiedzi a maja do niej prawo. Jestes zbyt blisko związana z organizacja west przez to zbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu a widownia właśnie taka będzie- RÓŻNA i będzie mieć różne zdanie. Sztuka je poznać i wykorzystać na swoją korzyść.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #780 przez Magda Pawłowicz
Magda Pawłowicz odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
Agata
nie ma znaczenia jakie ma osiągnięcia zawodnik na innych zawodach (doceniam je) na tych zawodach zachował sie po prostu brzydko i to jest fakt. Nie wolno publicznie robic czegos takiego i tyle.
Ja zresztą na tym filmie z Karpacza widze jeszcze inne kontrowersyjne sytuacje....

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #781 przez oglala
oglala odpowiedział w temacie: filmy i zdjęcia z zawodów
Edyta- masz rację, że w skokach czy ujeżdżeniu nie jest różowo. Wiem o tym. Te dyscypliny jednak już nie muszą się martwić jakoś szczególnie promocją (choć etyką jeździectwa a i owszem). Oni już od dawna są na fali (przynajmniej w jeździectwie). Burzliwa dyskusja w innym wątku jest o promocję westu, któremu jest się ciężko przebić i przetrwać, z czego wszyscy tu jednak wydają się zdawać sprawę. W tym kontekście takie błędy dotykają bardziej. Piszę już trochę w ładniejszej formie? :)
Agata- nie strasz mnie kim jest Leszek i co na czym wygrał lub nie. Nie kwestionuję tego. Po prostu stwierdzam fakt jaki jego przejazd z Karpacza był. A w temacie westu funkcjonuję długo, co nie obliguje mnie wcale do zapamiętywania który zawodnik jakie trofeum zdobył i w którym roku, w związku z tym czy można i wypada go krytykować. Na zawody jako obserwator chodzę od dawna i nawet śmiem twierdzić, że przyczyniam się do rozwoju westu, bo np. kiedyś kupiłem coś u King Horse'ów, a jak byłem głodny to kupiłem kiełbaskę i piwo :D .Sobie antyreklamy nie robię, bo nie wiem za bardzo w jaki sposób.

Czas generowania strony: 0.264 s.