× Witamy na forum WWR

Tutaj zawsze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Topic-icon KONKURS DLA CZŁONKÓW PLQHA! (zawody AQHA Approved)

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #455 przez Japacz
Japacz stworzył temat: KONKURS DLA CZŁONKÓW PLQHA! (zawody AQHA Approved)
Trochę ponad miesiąc dzieli nas od majowych zawodów AQHA Approved Show, które odbędą się w Rzeszowie. Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie Sportowe Western Riders oraz Ośrodek Jeździecki Janiowe Wzgórze. W organizacji pomaga również Polish Quarter Horse Association, które dbać będzie o przestrzeganie procedur i przepisów AQHA. Dla wszystkich posiadaczy koni rasy American Quarter Horse to doskonała szansa na sprawdzenie, zweryfikowanie i ocenę swoich umiejętności przez sędziego AQHA. To także okazja do zdobycia cennych punktów w rankingach AQHA i zwiększenia swoich szans na corocznie przyznawane nagrody Year End Awards. Szczegóły dotyczące tej imprezy już wkrótce pojawią się na stronie PLQHA

Dla polskich członków AQHA i PLQHA ten sezon zapowiada się wyjątkowo. Wszystko wskazuje bowiem na to, że oprócz majowych zawodów w Janiowym Wzgórzu jeszcze trzykrotnie będzie można oglądać w Polsce zawody AQHA Approved! Terminy i miejsca imprez już można sprawdzić na stronie www.plqha.com w zakładce zawody. W tym roku oficjalna filia AQHA w Polsce - Polish Quarter Horse Association – postanowiła jeszcze bardziej uatrakcyjnić rywalizację dla swoich członków, którzy zdecydują się wystartować w zawodach AQHA Approved w Polsce. Jedną ze statystyk prowadzonych przez AQHA jest klasyfikacja All Around mająca na celu wyłonienie najbardziej wszechstronnego konia AQH. PLQHA postanowiła w tym sezonie wybrać i nagrodzić najwszechstronniejszego zawodnika PLQHA w kategoriach Youth, Amateur i Open. Nagrodą w każdej z nich będzie oryginalna statuetka All Around Rider Champion, identyczna jak ta, którą wręcza AQHA! Co najważniejsze - udział w konkursie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami! Wystarczy tylko być członkiem PLQHA.

Zapraszam do zapoznania się z pełną informacją oraz regulaminem konkursu . Szczególnie zachęcam wszystkich hodowców i posiadaczy koni AQH do zaprezentowania swojego dorobku w klasach halter. Organizatorzy obiecali dołożyć wszelkich starań aby udział w tych klasach był na preferencyjnych warunkach i nie wiązał się ze zbyt dużymi obciążeniami finansowymi. Daje to niepowtarzalną szansę na zdobycie punktów AQHA, a jednocześnie zaprezentowanie swoich koni publiczności i potencjalnym klientom.

Jeszcze raz gorąco zapraszam i zachęcam do udziału!

Japacz
Ostatnio zmieniany: 6 lata 11 miesiąc temu przez Japacz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #456 przez Part
Part odpowiedział w temacie: Odp: KONKURS DLA CZŁONKÓW PLQHA! (zawody AQHA Approved)
ja również zachęcam do wzięcia udziału w konkursie :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #468 przez Japacz
Japacz odpowiedział w temacie: Odp: KONKURS DLA CZŁONKÓW PLQHA! (zawody AQHA Approved)
Na stronie PLQHA pojawiły się nowe informacje o zawodach w Rzeszowie. Przypominam, że to pierwsza w tym sezonie szansa na zdobycie punktów w konkursie PLQHA.
Myślę, że zawodników zainteresuje również informacja, że będzie to również pierwszy raz, kiedy zostaną rozegrane zawody kwalifikacyjne Polskiej Ligi Western i Rodeo w nowych (wzorowanych na AQHA) kategoriach :)
Zachęcam wszystkich do zapoznania się Regulaminem Zawodów i wstępnym Programem, a zawodników planujących udział w tej imprezie do wypełnienia i wysłania dostępnego na stronie Formularza Zgłoszeniowego. Termin zgłoszeń upływa 6 maja, tym nie mniej wczesne wysłanie zgłoszenia zawsze ułatwia pracę Organizatorom i pozwala na utrzymanie wysokich standardów organizacji zawodów ;)

Pozdrawiam i zapraszam do udziału!

Japacz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #472 przez tatik
tatik odpowiedział w temacie: Odp: KONKURS DLA CZŁONKÓW PLQHA! (zawody AQHA Approved)
Japaczu., trzymam kciuki!!!
powodzenia!!! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #487 przez Japacz
Japacz odpowiedział w temacie: Odp: KONKURS DLA CZŁONKÓW PLQHA! (zawody AQHA Approved)
Jeszcze dwa dni zostały na nadsyłanie zgłoszeń na zawody w Janiowym Wzgórzu!
Przypominam, że to zarówno zawody AQHA Approved jak i kwalifikacje do MP PLWiR. Zachęcam do nie zwlekania na ostatnią chwilę i nadsyłania zgłoszeń w terminie, bowiem po 6 maja konkurencje do których nie będzie chętnych zostaną wykreślone z programu zawodów! Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad startem to przeczytajcie ponownie informację o zawodach i regulamin! Profesjonalna arena z reiningowym podłożem, wspólnie sędziujący sędziowie AQHA i PLWiR, niskie opłaty wpisowe i startowe, dobry dojazd (autostrada A4 otwarta już do Tarnowa!), możliwość zdobycia jednocześnie punktów AQHA, punktów w konkursie PLQHA i kwalifikacji do MP PLWiR to tylko niektóre atuty zawodów w Rzeszowie! Suma summarum to doskonała okazja do rozpoczęcia rywalizacji w sezonie 2013!

Do zobaczenia w Janiowym!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #495 przez Japacz
Japacz odpowiedział w temacie: Zawody AQHA i kwalifikacje PLWiR w Rzeszowie
To już w tym tygodniu zawody AQHA Approved i kwalifikacje PLWiR na Janiowym Wzgórzu!
Na chwilę obecną organizatorzy mają zgłoszonych 38 koni i ponad 140 startów we wszystkich klasach :)
Zachęcam do zapoznania się z dokładnym Programem Zawodów oraz Schematami na stronie PLQHA!
Ostatnio zmieniany: 6 lata 10 miesiąc temu przez Japacz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.342 s.