× Witamy na forum WWR

Tutaj zawsze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Topic-icon PLWiR

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #108 przez Arek
Arek stworzył temat: PLWiR
Nie wiem czy zwróciliście uwagę na uchwały Zarządu Ligi podjęte w Grudniu. Jedna z nich (22) dotyczy możliwości przeniesienia organizacji części MP (reining) poza Wrocław, gdyby się okazało, że podłoże na partynickiej hali nie będzie się nadawało do rozgrywania tej konkurencji. Ciekawe kiedy będzie wiadomo jak potoczą się losy tegorocznych finałów ligowego reiningu.
Polecam Waszej uwadze wywiad z Bobem Kiserem, a zwłaszcza fragment dotyczący przygotowań areny :)
www.reiningonline.com/reiningonline_business/3110.html

Polska nie Stany, Wrocław nie Lexington, ale wzorować się na czymś wypada.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #129 przez Daniel Jastrzębowski
Daniel Jastrzębowski odpowiedział w temacie: Odp: PLWiR
Kwestia podłoża w rozgrywaniu klas reiningowych oczywiście jest priorytetowa, ale przeniesienie ich oraz rozegranie w innym miejscu i czasie może okazać się brzemienne w skutkach dla imprezy głównej. Zwłaszcza pod względem oglądalności. Reining nadal jest magnesem przyciągającym widzów.
A ponadto chyba już takie rozwiązanie częściowo przerabialiśmy (Reining Senior w Karpaczu?), chyba, że mnie już pamięć myli... I nie był to najlepszy pomysł.

Sytuacja jest oczywiście skomplikowana, gdyż trudno na dzień dzisiejszy znaleźć miejsce z zapleczem (przede wszystkim finansowym) mogącym sprostać temu zadaniu. Ekipa wrocławska przez lata wypracowała wspaniałe wsparcie i jest nad wyraz liczna i zorganizowana.
Pod względem infrastruktury z pewnością znalazłoby się kilka przychylnych przedsięwzięciu osób, ale to wymagałoby znów współpracy osób z kilku regionów Polski. A to nie było takie proste w ostatnich latach.

Mam nadzieję, że dzięki inicjatywie Forum "ponad podziałami" znajdzie się sensowne rozwiązanie.

Pozdrawiam,
Daniel

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #131 przez Arek
Arek odpowiedział w temacie: Odp: PLWiR
Daniel, jestem tego samego zdania co Ty. Wrocław świetnie sobie radził organizacyjnie z MP. Problem w tym, że doświadczenia reinerów, czy może raczej ich koni, są takie a nie inne. Urwane czy naderwane ścięgna, przypalone stawy (mimo ochraniaczy). Dziś gdy wszędzie mówi się o dobrostanie koni (choć osobiście sporą część zapisów przeforsowaną przez zielonych szaleńców uważam za absurdalną) nie można rozgrywać zawodów na podłożu do tego nie przystosowanym. Czy widowisko nie ucierpi, jeśli zaowocuje kulawymi końmi albo, co też jest podnoszoną czasem "alternatywą", przejazdami na pół gwizdka?
Już od kilku lat stawka koni pokazywanych w reiningu open na MP się wykrusza właśnie ze względu na podłoże. Trudną skądinąd decyzję o rezygnacji z udziału w MP podejmują często właściciele koni, wiem bo byłem jednym z nich. Czy nie lepiej więc miast stawiać na "integrację" środowiska zapewnić godziwe warunki do rozgrywania tej konkurencji? Jeśli Partynicom to się uda, to będzie wspaniale, jeśli nie trzeba będzie myśleć o alternatywie i to nie za pół roku a już teraz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #147 przez Daniel Jastrzębowski
Daniel Jastrzębowski odpowiedział w temacie: Odp: PLWiR
[..] jeśli nie trzeba będzie myśleć o alternatywie i to nie za pół roku a już teraz.

I to jest chyba w tej sytuacji najważniejsze. Może Jacek nam powie coś więcej na ten temat?

Pozdrawiam,
Daniel
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez Daniel Jastrzębowski.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #169 przez Arek
Arek odpowiedział w temacie: Odp: PLWiR
Jacek widać jeszcze nart nie zdjął i nie usiadł przed komputerem ;)
Tymczasem Liga na swej stronie ogłosiła konkurs na tytuł westowego kwartalnika. Mało kto zagląda na stronę Ligową a jak widać, do czasu powołania rzecznika, warto by wyłowić choćby takie newsy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #170 przez viq
viq odpowiedział w temacie: Odp: PLWiR
Kwartalnika?? Może raczej rocznika, patrząc na to jak wiele newsów pojawia się na stronie Ligi i jak szybkie są reakcje i interaktywność Ligi na hasła i tematy do dyskusji to pytanie po co takie czasopismo lub coś podobnego??
Zgłaszam oficjalną propozycję by Ktoś, nie wiem kto, Zarząd, Członkowie lub jeszcze ktoś inny rozważył zatrudnienie profesjonalnego Szefa, Dyrektora, menagera który wie jak rozruszać temat. Społeczne działanie nic nie daje, a przynajmniej nie w takich czasach jak mamy teraz.
Czytałem ostatnio jakąś uchwałę czy statut Ligi, tyle tam wielkich słów o ...wspieraniu, rozwoju, inicjatywie, szkoleniu itp.
Lipa a nie Liga.
Wiem wiem, zaraz przeczytam " a co Ty dałeś od siebie", i tak sobie będziemy dyskutować.

Jest już propozycja kalendarza zawodów na 2013?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc temu przez viq.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.186 s.