artykuły

Gwiazda polskiego kina w reiningowym stylu

     O zaangażowaniu Daniela Olbrychskiego w promocję jazdy konnej western można było przekonać już  niejednokrotnie. Aktor w licznych wypowiedziach na temat jeździectwa utożsamiał się z amerykańskim stylem jazdy. Nie wspominając już o cyklu telewizyjnym „Daniel i Konie”, w którym w jednym z odcinków, wspólnie z Tomaszem Turkowskim, prezentował zalety western riding.

Daniel Olbrychski nie jest jednak jedynym polskim aktorem przejawiającym zamiłowanie do kapelusza i ostróg.  Osoby śledzące informacje na temat rodzimego Reiningu wiedzą, że od dłuższego czasu konkurencja ta ma kolejnego fana o znanym nazwisku – Bogusława Lindę.
Co więcej zamiłowanie aktora podziela córka Aleksandra i wspólnie uczestniczą w treningach pod okiem Bogdana Czarnika z BB Ranch.
Bogdan w tym sezonie dosiada również klaczy należącej do Aleksandry Lindy – Brat With a Gun, córki najbardziej utytułowanego painta w branży reiningowej, czyli Colonels Smoking Gun.

Teraz pozostaje już tylko czekać na starty aktorskiej rodziny.

Dziś natomiast zapraszamy do galerii Krzysztofa Jarczewskiego, gdzie we wspólnej sesji fotograficznej wystąpili Bogdan Czarnik i Bogusław Linda.